Kurzy pro dospělé

 Tenisové kurzy pro dospělé

Tenisové kurzy pro dospělé jsou určeny pro hráče všech výkonnostních skupin ( začínající, rekreační i závodní hráče ) od 18 let výše, kteří se chtějí tenis naučit, nebo odstranit špatné návyky z minulosti a vylepšit techniku tenisových úderů a zlepšit svou fyzickou kondici.

Připravili jsme pro Vás 3 kategorie kurzů ze kterých si můžete vybrat podle toho, co je vaším tenisovým cílem a co od tenisového kurzu očekáváte a to buď v individuálních nebo skupinových trénincích dle Vaší volby.


1)  Kurz ZAČÍNÁM 

je určen začínajícím hráčům kteří se pod vedením trenéra chtějí tenis naučit a poté se rozhodnou, zda se mu budou dále věnovat jako rekreační, nebo závodní hráči, nebo se ho chtějí naučit, aby si ho mohli zahrát se svou partnerkou, či  partnerem, kamarádem, případně kolegou, nebo obchodním partnerem.2) Kurz REKREAČNÍ HRÁČ

je určen hráčům, kteří již rekreačně tenis hrají a chtěli by zdokonalit své údery, vylepšit tenisovou techniku a taktiku, zlepšit svou fyzickou a mentální kondici, kterou by mohli využít v tenisových turnajích rekreačních hráčů, či přátelských utkáních se svými kamarády, přáteli, obchodními partnery atp.
3) Kurz ZÁVODNÍ HRÁČ

je určen všem tenistům, kteří již hrají tenis závodně, nebo se chystají ho závodně hrát a chtějí se dále zdokonalit ve všech tenisových disciplínách s cílem věnovat se tenisu na profesionální úrovni a účastnit se českých i zahraničních turnajů.

Každému hráči je věnována individuální tréninková příprava se zaměřením na konkrétní potřeby hráče od techniky úderů přes fyzickou, mentální a taktickou přípravu.

 Po dohodě je možné zajistit na tréninkovou lekci kvalitního sparringpartnera, či coache pro doprovod na tenisové turnaje.

Vybrané hráče po dohodě z hráči můžeme zařadit do CTC Tenis Academy, kde je nadále podporujeme a mohou získat různé výhody.

Pro více informací, podmínky a ceny jednotlivých kurzů si v levé části stáhněte formulář přihlášky na kurz který jste si vybrali.