Kurzy pro děti a mládež

Tenisové kurzy

Tenisové kurzy pro děti a mládež jsou rozděleny dle věku do 3 kategorií :

1) TENISOVÁ PŘÍPRAVKA - věk 6 - 9 let

2) TENISOVÝ TENAGERR - věk 10 - 13 let

3) TENISOVÝ JUNIOR - věk 14 - 17 let

a jsou určeny pro všechny mladé tenisty, kteří s tenisem právě začínají nebo pro ty, kteří již tenis hrají a chtějí se v tenise zdokonalit.

Tenisové kurzy probíhají celoročně a dle tréninkového období jsou  rozděleny na LETNÍ a ZIMNÍ.                                Do kurzů je možné vstoupit v průběhu celého tréninkového období.

LETNÍ kurzy probíhají v období od 15.4. - 15.10. 

ZIMNÍ  probíhá v období od 16.10. - 14.4.

Tréninky probíhají pod dohledem zkušených trenérů a jejich asistentů každé úterý a čtvrtek od 16:00 ve skupinách 2 - 4 hráčů rozdělených dle věkových kategorií a podobných tenisových dovedností 1 - 2 x týdně dle časových možností hráčů a jejich rodičů.

Dle vašeho požadavku lze zajistit i individuální trénink hráče s trenérem.

Cílem těchto kurzů je poskytnout základy tenisové techniky a pohybových dovedností a individuálním přístupem ke každému svěřenci, vzbudit v mladých tenistech zájem o tento krásný sport, ve kterém se naučí smysl pro fair play a vymaní se od stereotypu dnešní reality dětí sedících nepřetržitě doma u počítačů.

Pro děti a mládež, které tento krásný sport zaujme, bude je bavit, a to jak doufáme i díky našim kurzům a budou chtít v tenise pokračovat nabídneme možnost závodního hraní v klubu CTC Tenis Hodkovičky a účast v CTC Tenis Academy, kde chceme různými způsoby podporovat nadějné hráče a hráče kteří mají odhodlání a tréninkovou vůli se nadějnými stát a v budoucnu se tenisu věnovat profesionálně.

Pokud máte o kurz zájem stáhněte si formulář přihlášky         ( v levé části ) a formulář s informacemi a podmínkami a vyplněný nám jej zašlete na e-mail: 

Informovat se můžete na tel.: +420 776 160 776

nebo přímo  osobně v klubu CTC TENIS HODKOVIČKY


Těšíme se na Vás  

Klub CTC TENIS HODKOVIČKY